Kontakt os



Bestyrelsen

Anders Ravn
Formand
Mail:
formand@brondbybordtennisclub.dk
Mobil:
24 43 93 10
Michael Ryding
Næstformand
Mail:
nformand@brondbybordtennisclub.dk
Mobil:
40 90 10 21
Lasse Haahr Petersen
Ungdomsformand
Mail:
lasse@brondbybordtennisclub.dk
Mobil:
27 24 75 97
Seniorformand (åben post – kontakt senioransvarlig)
Mail:
Mobil:
Henrik Møller Hansen
Bestyrelsesmedlem
Mail:
henrikm.hansen@man.eu
Mobil:
21 74 08 84
Bestyrelsessuppleant (åben post)
Mail:
Mobil:
Marcus Gøgsig
Bestyrelsessuppleant
Mail:
marcusgogsig@hotmail.com
Mobil:
21 52 84 88

Trænere

Ungdomstrænere

Lasse Haahr Petersen
Mobil: 27 24 75 97
Mail: lasse@brondbybordtennisclub.dk

Marcus Gøgsig
Mobil: 51 46 68 62
Mail: marcusgogsig@hotmail.com

Emil Behrndtz
Mobil: 40 50 44 58
Mail: behrndtz@gmail.com

Mikkel Klint Stuhr
Mobil: 27 51 83 01
Mail: mikkelsport@live.dk

Elitetrænere

Preben Larsen
Mobil: 29 63 16 67

  • Kasserer Majbritt Thomasen
  • Revisor Anders Ravn aravn@brondbybordtennisclub.dk
  • Revisor Christian Krogh krogh@brondbybordtennisclub.dk
  • Revisorsuppleant Allan Wraa

Webmasters:

  • Anders Ravn aravn@brondbybordtennisclub.dk
  • Kim Holm Pedersen kim@brondbybordtennisclub.dk
  • Jess Bring-larsen jess@brondbybordtennisclub.dk
  • Du kan også skrive til webmaster ved at benytte webmaster@brondbybordtennisclub.dk

Fotograf:

  • Kim Holm Pedersen kim@brondbybordtennisclub.dk

Breddesenior:

  • Aline Van Bedaf, 26684226, alinevbedaf@yahoo.dk

Ungdomstræner:

  • Lasse Haahr, 27247597 lasse@brondbybordtennisclub.dk

Elitesenior og eliteungdom:

  • Preben Larsen

Vestegnssamarbejde:

  • Per Madsen per@brondbybordtennisclub.dk

 

www.brondbybordtennisclub.dk

Videre til værktøjslinje