2014/2015

Sæson 2014-2015 (1045 kampe)

31.05.2015: Vestegnen Sommerstævne (15 kampe) Livestream Foto
Drenge C: Filip Hvidsteen – Emil Werdelin
Drenge C: Filip Hvidsteen – Rasmus Meilow Kølle
Drenge C: Nikolaj Nielsen – Carl Jensenius
Drenge C: Nikolaj Nielsen – Tobias Øager Møller
Drenge C: Oscar Hansen – Tobias Theglev
Drenge C: Oscar Hansen – Nicolai Achermann
Yngre Drenge B: Mikkel Weinkouff – Casper Sonne
Yngre Drenge B: Mikkel Weinkouff – David Rose
Yngre Drenge B: Mikkel Weinkouff – David Lund Heinig
Yngre Drenge B: Nichlas Bolt Hansen – Mikkel Weinkouff
Yngre Drenge B: Mikkel Weinkouff – David Rose ¼ finale
Yngre Drenge B: Nichlas Bolt Hansen – Joachim Leth Sørensen
Yngre Drenge C: Noah Daod Spuur Mortensen – Emil Bartels Sørensen
Yngre Drenge C: Noah Daod Spuur Mortensen – Max Bühler
Yngre Drenge C: Noah Daod Spuur Mortensen – Oliver Skouboe Berntsen

30.05.2015: Vestegnen Sommerstævne (7 kampe) Livestream
Puslinge D: Daniel Jarlskov – Helmer Christophersen
Puslinge D: Daniel Jarlskov – Magnus Andersen
Yngre Drenge D: Mikkel Elkjær Skanderup – Amalie Ipsen
Yngre Drenge D: Mikkel Elkjær Skanderup – Christian Denoux
Yngre Drenge D: Mikkel Elkjær Skanderup – Jens Kalmberg
Yngre Drenge D: Mikkel Elkjær Skanderup – Oskar Bak Jannings
Yngre Drenge D: Mikkel Elkjær Skanderup – Jens Kalmberg ¼ finale

27.05.2015: Klubmesteskab (17 kampe) Foto
Gruppe A/B: Christian Ryding – Christopher Normann
Gruppe A/B: Jesper Ravn – Oscar Hansen
Gruppe A/B: Christian Ryding – Mikkel Weinkouff
Gruppe A/B: Christopher Normann – Emil Friis Hansen
Gruppe A/B: Jesper Ravn – Christopher Normann
Gruppe A/B: Christian Ryding – Emil Friis Hansen
Gruppe A/B: Emil Friis Hansen – Oscar Hansen
Gruppe A/B: Jesper Ravn – Emil Friis Hansen
Gruppe A/B: Christian Ryding – Jesper Ravn Finale
Gruppe C: Benjamin Tranjo – Cem Eker
Gruppe C: Benjamin Tranjo – Joseph Grønvall
Gruppe C: Joseph Grønvall – Cem Eker
Gruppe C: Benjamin Tranjo – Mikkel Elkjær Skanderup
Gruppe C: Benjamin Tranjo – Noah Daod Spuur Mortensen
Double: Lasse / Benjamin – Emil / Magnus
Double: Lasse / Benjamin – Lauritz / Jesper
Double: Lasse / Benjamin – Christopher / Joseph
Double: Mikkel / Noah – Emil / Magnus

23.05.2015: Vestegnen Klubmesteskab (20 kampe) Foto , Livestream
Anisha Iyer -Kenneth Bech
Emil Friis Hansen – Tone Juhl Pedersen
Jesper Ravn – Anisha Iyer
Lasse Haahr Petersen – Kenneth Bech
Oliver Petersen – Karoline Petersen
Saro Zanazanian – Keneth Bech
Tone Juhl Pedersen – Jesper Ravn
Michael Ryding – Kenneth Bech
Michael Ryding – Zaro Zanazanian
Oliver Petersen – Jesper Ravn
Michael Ryding – Oliver Petersen
Oliver Petersen – Mikkel Klint Stuhr
Michael Ryding – Lasse Haahr Petersen
Saro Zanazanian – Lasse Haahr Petersen
Mikkel Klint Stuhr – Sebastian Borel
Oliver Petersen – Preben Larsen
Jesper Ravn / Oliver Petersen – Anisha Iyer / Kenneth Bech
Jesper Ravn / Oliver Petersen – Saro Zanazanian / Preben Larsen
Lasse Haahr Petersen / Sebastian Borel – Jesper Ravn / Oliver Petersen
Tone Juhl Pedersen / Christian Ryding – Lasse Haahr Petersen / Sebastian Borel

17.05.2015: Hvidovre Stævne Foto

16.05.2015: Hvidovre Stævne Foto

10.05.2015: DM 2015 (31 kampe) Foto , Livestream
Single
Yngre Pige: Xenia Rindom – Lida Smidl Semi
Yngre Pige: Xenia Rindom – Jocefina Haagensen Finale
Yngre Drenge: Mikkel Emborg – Emil Lynge Sørensen
Yngre Drenge: Emil Friis Hansen – Theo Dyekjær
Yngre Drenge: Mikkel Emborg – Matias Larsen Semi
Yngre Drenge: Mikkel Emborg – Daniel Simonsen Finale

Pige: Xenia Rindom – Emmelie Mogensen
Pige: Kamilla Petersen – Loiuse Foldoy Steffens
Pige: Xenia Rindom – Louise Foldoy Steffens Semi
Drenge: Mikkel Emborg – Sune Christian Petersen
Drenge: Peter Svenningsen – Sune Christian Petersen Finale

Dame Junior: Anisha Iyer – Thea Amalie Nielsen
Dame Junior: Anisha Iyer – Sophie Walløe Semi
Herre Junior: Andreas Dilling – Anders Lind Finale

Dame U21: Karoline Petersen – Anisha Iyer
Dame U21: Louise Jakobsen – Nicoline Kofoed
Dame U21: Anisha Iyer – Sofie Egeholt Bang Semi
Dame U21: Nicoline Koefeod – Sofie Egeholt Bang Finale
Herre U21: Anders Lind – Andreas Dilling Finale

Double
Yngre Pige: Xenia Rindom / Jocefina Haagensen – Mie Schou Salhauge / Lida Smidl Finale
Yngre Drenge: Mikkel Emborg / Daniel Simonsen – Magnus Kaas / Anders Reutzer Sørensen Semi
Yngre Drenge: Mikkel Emborg / Daniel Simonsen – Matias Larsen / Benjamin B Rasmussen Finale

Drenge: Peter Trans / Peter Svenningsen – Micky Elsborg / Mikkel Johansen Finale
Pige: Kamilla Petersen /Louise Andersen – Mia Dong / Isabella Høybye Andersen Semi
Pige: Kamilla Petersen / Louise Andersen – Louise Foldoy Steffens / Thea Amalie Nielsen Finale

Dame Junior: Anisha Iyer / Louise Jakobsen – Karoline Petersen / Alberte Holck Christensen Semi
Dame Junior: Karoline Petersen / Alberte Holck Christensen – Sophie Walløe / Nicoline Koefoed Finale
Herre Junior: Christian Brüsch / Simon Christensen – Jeppe Spottog / Rasmus K Mikkelsen Semi

Herre U21: Emil Madsen / Marc Kynde – Kennet Kjeldgaard Hansen / Patrick Stobberup Semi
Herre U21: Michael Ryding / Mads Larsen – Benjamin Sørensen / Michael Jørgensen Semi
Herre U21: Michael Jørgensen / Benjamin Sørensen – Emil Madsen / Marc Kynde Finale

Præmieoverrækkelse: Double og Single

09.05.2015: DM 2015 (35 kampe) Foto , Livestream 1, Livestream 2
Single
Yngre Pige: Kamilla Petersen – Dea Melgaard
Yngre Pige: Alberte Holck Christensen – Jocefina Haagensen
Yngre Pige: Kamilla Petersen – Laura Lilholt
Yngre Pige: Alberte Holck Christensen – Ida Bønding Schøsler

Drenge: Mikkel Emborg – Benjamin Karl Nielsen

Dame Junior: Alberte Holck Christensen – Mette Sørensen
Dame Junior: Louise Jakobsen – Sara Bengtsson
Herre Junior: Christian Brüsch – Mark Bato
Herre Junior: Oliver Petersen – Jeppe Lunde
Herre Junior: Sebastian Borel – Kasper Michelsen
Herre Junior: Christian Ryding – Mark Pedersen
Herre Junior: Jesper Ravn – Rasmus Brender
Herre Junior: Christian Brüsch – Christian Kornerup
Herre Junior: Christian Ryding – Rasmus Storkehave
Herre Junior: Christian Brüsch – Jonathan Abildgaard Hansen

Dame U21: Karoline Petersen – Anne-Sophie Andersen
Herre U21: Christian Ryding – Martin Lund Nielsen
Herre U21: Emil Behrndtz – Sebastian Borel
Herre U21: Mikkel Klint Stuhr – Andreas Dilling
Herre U21: Oliver Petersen – Ivik Nielsen
Herre U21: Michael Ryding – Jacob Reuther
Herre U21: Christian Ryding – Emil Madsen
Herre U21: Emil Behrndtz – Marc Kynde
Herre U21: Michael Ryding – Nicolai Nordahl Jensen

Double
Drenge/Pige Mix: Alberte Holck Christensen / Mikkel Emborg – Sophie Walløe / Thor B Christensen

Junior Mix: Christian Brüsch / Anisha Iyer – Mette Sørensen /Simon Christensen
Junior Mix: Jesper Ravn / Karoline Petersen – Jeppe Spottog / Tone Juhl Pedersen
Junior Mix: Jesper Ravn / Karoline Petersen – Nicoline Koefeod / Rasmus K Mikkelsen Semifinale

Herre Junior: Brüsch / Simon Christensen – Ronnie Gravesen / Morten Iskov Christensen
Herre Junior: Sebastian Borel / Mads Pærregaard – Kasper Jacobsen / Frederik Tram
Herre Junior: Christian Ryding / Oliver Petersen – Ivik Nielsen / Simon Troelsen
Herre Junior: Sebastian Borel / Mads Pærregaard – Christian Brüsch / Simon Christensen

Herre U21: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Esben S Larsen / Mikkel Klint Stuhr
Herre U21: Michael Ryding / Mads Larsen – Andreas Dilling / Micki Herskind
Herre U21: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Benjamin Sørensen / Michael Jørgensen

Præmieoverrækkelse: Mix-double

25.04.2015: Pigedivision Finale, Vestegnen – Søhøjlandet/Viborg (4 kampe) Foto
Kamp 1: Kamilla Petersen – Laura Lilholt
Kamp 2: Jocefina Haagensen – Thea Amalie Nielsen
Kamp 3: Jocefina Haagensen / Kamilla Petersen – Laura Lilholt / Thea Amalie Nielsen
Kamp 4: Kamilla Petersen – Thea Amalie Nielsen
Guld til Vestegnen: Præmieoverrækkelse

25.04.2015: Pigedivision Bronzekamp, Sisu – Hillerød (5 kampe)
Kamp 1: Xenia Rindom – Isabella Høybye Andersen
Kamp 2: Michelle Als – Mia Dong
Kamp 3: Xenia Rindom / Michelle Als – Mia Dong / Isabella Høybye Andersen
Kamp 4: Xenia Rindom – Mia Dong
Kamp 5: Michelle Als – Isabella Høybye Andersen

25.04.2015: Pigedivision Semifinale, Vestegnen – Sisu (4 kampe)
Kamp 1: Jocefina Haagensen – Xenia Rindom
Kamp 2: Kamilla Petersen – Michelle Als
Kamp 3: Jocefina Haagensen / Nicoline Gärtner – Xenia Rindom / Michelle Als
Kamp 4: Jocefina Haagensen – Michelle Als

25.04.2015: Drengedivison kvartfinale, Hvidovre – Daugård/Horsens (10 kampe)
Kamp 1: Emil Lynge Sørensen – Benjamin B Rasmussen
Kamp 3: Emil Friis Hansen – Mickey Elsborg
Kamp 5: https://www.youtube.com/watch?v=CfO1t5pfON4
Kamp 6: Magnus Kaas Thomsen – Benjamin B Thomsen
Kamp 7: Emil Friis Hansen – Mikkel Johansen
Kamp 8: Phillip Ghisalberti – Mickey Elsborg
Kamp 9: Magnus Kaas Thomsen / Philip Ghisalberti – Benjamin B Rasmussen / Mickey Elsborg
Kamp 10: Emil Friis Hansen / Emil Lynge Sørensen – Mikkel Madsen / Mikkel Johansen
Kamp 11: Emil Lynge Sørensen – Mikkel Johansen
Kamp 12: Emil Friis Hansen – Mikkel Madsen

12.04.2015 Brøndby GP (10 kampe) Foto , Livestream
Yngre Drenge A: Mikkel Emborg – Magnus Kaas Thomsen Finale
Dame Klasse 1: Kamilla Petersen – Tone Juhl Pedersen
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Sofie Egeholt Bang
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Mads Zebitz Larsen
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Mads Zebitz Larsen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Sofie Egeholt Bang
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Christian Ryding
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Niklas Knutsson
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Thomas Sørensen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Simon Kyhn

11.04.2015 Brøndby GP (2 kampe) Livestream , Youtube Livestream
Herre U21A: Michael Ryding – Melker Nilsson
Herre U21A: Christian Ryding – Emil Madsen

06.04.2015: Linz 2015 (12 kampe) Foto
Younger Cadet Girls: Xenia Rindom – Ursina Stamm
Cadet Girls: Louise Andersen – Terezie Sazimova
Cadet Girls: Louise Andersen – Mirellie Kroon
Cadet Girls: Louise Foldoy Steffens – Tereza Jiraskova
Cadet Boys: Thor B Christensen – Joao Aguiar
Cadet Boys: Thor B Christensen – Benjamin Karl Nielsen
Cadet Boys: Thor B Christensen – Philipp Depaoli
Junior Boys: Jesper Ravn – Alexander Süptitz
Junior Boys: Oliver Petersen – Nicolas Simonet
Junior Boys: Christian Ryding – Lars Posch ¼ finale, Challenge
Junior Boys: Christian Brüsch – Killian Moreno ¼ finale, Challenge
Junior Boys: Christian Brüsch – Colin Lanz Semi finale, Challenge

05.04.2015: Linz 2015 (33 kampe)
Cadet Boys Teams, Denmark – TTC Wädenswill 1
Kamp 1: Martin Buch Andersen – Léon Mamié
Kamp 2: Thor B Christensen – Hadrien Lalive d’Epinay
Kamp 3: Benjamin Karl Nielsen / Matin Buch Andersen – Léon Mamié / Hadrien Lalive d’Epinay

Junior Boys Teams, Denmark 2 – Südbaden / OTTV 1 Challange 1-8
Kamp 1: Christian Brüsch – Andrin Melliger
Kamp 2: Jesper Ravn – Dominik Moser
Kamp 3: Christian Brüsch / Jesper Ravn – Andrin Melliger / Domonik Moser

Junior Boys Teams, Denmark 2 – ASD Kras Sconico /DJK Kolbermoor Challange 4-7
Kamp 1: Christian Brüsch – Lucas Hielscher
Kamp 2: Jesper Ravn – Alessio Stibiel
Kamp 3: Christian Brüsch / Jesper Ravn – Alessio Stibiel / Lucas Hielscher
Kamp 4: Christian Brüsch – Alessio Stibiel

Junior Boys Teams, Denmark 2 – Luxembourg Challange 4-5
Kamp 1: Christian Brüsch – Adrien Reisdorf
Kamp 2: Jesper Ravn – Tun Hübsch
Kamp 3: Christian Brüsch / Jesper Ravn – Tun Hübsch / Adrien Reisdorf
Kamp 4: Jesper Ravn – Adrien Reisdorf
Kamp 5: Christian Brüsch – Tun Hübsch

Junior Boys Teams, Denmark 2 – Akaban Championship 9-16
Kamp 1: Christian Ryding – Dmitrii Astanaev
Kamp 2: Oliver Petersen – Pavel Gavrilov
Kamp 3: Christian Ryding / Oliver Petersen – Pavel Gavrilov / Dmitrii Astanaev
Kamp 4: Oliver Petersen – Dmitrii Astanaev

Junior Boys Teams, Denmark 2 – AVVF Championship 13-16
Kamp 1: Oliver Petersen – Yannick Taffé
Kamp 2: Christian Ryding – Miquel Carré
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Miquel Carré / Yannick Taffé
Kamp 4: Oliver Petersen – Miquel Carré

Junior Boys Teams, Denmark 2 – ANJTT 2 Championship 13-14
Kamp 1: Christian Ryding – Julien Märki
Kamp 2: Oliver Petersen – Killian Moreno
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Julien Märki / Killian Moreno
Kamp 4: Oliver Petersen – Julien Märki

Singles
Junior Boys: Oliver Petersen – Tomas Hort
Junior Boys: Christian Brüsch – Simon Mauer
Junior Boys: Christian Brüsch – Federico Giardi
Junior Boys: Christian Ryding – Noah Mamie
Junior Boys: Christian Ryding – Davide Muccioli
Junior Girls: Sofiie Egeholt Bang – Katrina Sterchi

04.04.2015: Linz 2015 (26 kampe)
Cadet Boys Teams, Denmark – TTC Wädenswill 2
Kamp 1: Thor B Christensen – Dennis Jüni
Kamp 2: Benjamin Karl Nielsen – Palden Phunkang
Kamp 3: Martin Buch Andersen / Thor B Christensen – Dennis Jüni / Palden Phunkang

Junior Boys Teams, Denmark 2 – DJK Sportverband
Kamp 1: Christian Brüsch – Jannik Trüdinger
Kamp 2: Jesper Ravn – Marcel Trampitsch
Kamp 3: Christian Brüsch / Jesper Ravn – Marcel Trampitsch / Jannik Trüdinger
Kamp 4: Christian Brüsch – Marcel Trampitsch

Junior Boys Teams, Denmark 2 – Oberösterreich
Kamp 1: Jesper Ravn – Martin Schaumberger
Kamp 2: Christian Brüsch – Christian Friedrich
Kamp 3: Jesper Ravn / Christian Brüsch – Martin Schaumberger / Christian Friedrich

Junior Boys Teams, Denmark 1- Sokol Hradec Kralove
Kamp 1: Oliver Petersen – Radek Kacer
Kamp 2: Christian Ryding – Tomas Hort
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Tomas Hort / Radek Kacer
Kamp 4: Oliver Petersen – Tomas Hort
Kamp 5: Christian Ryding – Radek Kacer

Junior Boys Teams, Denmark 1 – Team Köping 2
Kamp 1: Oliver Petersen – Hampus Årström Relte
Kamp 2: Christian Ryding – Gustav Johansson
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Hampus Årström Relte / Gustav Johansson
Kamp 4: Oliver Petersen – Gustav Johansson

Junior Boys Teams, Denmark 1 – ANJTT 1
Kamp 1: Christian Ryding – Nicolas Simonet
Kamp 2: Oliver Petersen – Yoan Rebetez
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Nicolas Simonet / Yoan Rebetez

Singles
Cadet Boys: Thor B Christensen – Steve Biewer
Junior Boys: Christian Ryding – Benjy Capello
Junior Boys: Jesper Ravn – Christian Friedrich

03.04.2015: Linz 2015 (31 kampe)
Cadet Girls Teams, Denmark – Szekszard AC 2
Kamp 1: Louise Andersen – Kamilla Bokros
Kamp 2: Xenia Rindom – Tamara Kozári
Kamp 3: Louise Andersen / Louise Foldoy Steffens – Kamilla Bokros / Tamara Kozári
Kamp 4: Louise Andersen – Tamara Kozári

Junior Boys Teams, Denmark 2 – AVVF
Kamp 1: Jesper Ravn – Yannic Taffé
Kamp 2: Christian Brüsch – Miquel Carré
Kamp 3: Jesper Ravn / Christian Brüsch – Yannic Taffé / Miquel Carré

Junior Boys Teams, Denmark 2 – Sokol Hradec Kralove
Kamp 1: Christian Brüsch – Tomas Hort
Kamp 2: Jesper Ravn – Radek Kacer
Kamp 3: Christian Brüsch / Jesper Ravn – Thomas Hort / Radek Kacer

Junior Boys Teams, Denmark 2 – TTC Tailfingen-Margrethausen
Kamp 1: Christian Brüsch – Luca Matthes
Kamp 2: Jesper Ravn – Niklas Schweiger
Kamp 3: Jesper Ravn / Christian Brüsch – Niklas Schweiger / Luca Matthes

Junior Boys Teams, Denmark 1 – DJK Sportverband
Kamp 1: Christian Ryding – Marcel Trampitsch
Kamp 2: Oliver Petersen – Jannik Trüdinger
Kamp 3: Christian Ryding / Oliver Petersen – Jannik Trüdinger / Marcel Trampitsch
Kamp 4: Christian Ryding – Jannik Trüdinger

Junior Boys Teams, Denmark 1 – TTC Wädenswill
Kamp 1: Oliver Petersen – Pino Keller
Kamp 2: Christian Ryding – Joél Utiger
Kamp 3: Oliver Petersen / Christian Ryding – Pino Keller / Joél Utiger

Junior Boys Teams, Denmark 1 – ANJTT 2
Kamp 1: Christian Ryding – Julien Märki
Kamp 2: Oliver Petersen – Kilian Moreno
Kamp 3: Christian Ryding / Oliver Petersen – Julien Märki / Kilian Moreno
Kamp 4: Oliver Petersen – Julien Märki
Kamp 5: Christian Ryding – Kilian Moreno

Singles
Younger Cadet Girls: Xenia Rindom – Kristýna Penkavová
Younger Cadet Girls: Xenia Rindom – Chiara Morri
Cadet Boys: Martin Buch Andersen – Jayanetti Lakith
Cadet Boys: Thor B Christensen – Esteban Door
Junior Boys: Christian Ryding – Andrin Mellinger
Junior Boys: Christian Ryding – Simon Mauer

22.03.2015: 2. Division, Vestegnen – Amager (14 kampe)
Kamp 1: Mikkel Emborg – Najim Pedersen
Kamp 2: Michael Ryding – Preben Larsen
Kamp 3: Mikkel Klint Stuhr – Johnny Johansson
Kamp 4: Christian Ryding – Jan M Sørensen
Kamp 5: Michael Ryding – Najim Pedersen
Kamp 6: Mikkel Emborg – Preben Larsen
Kamp 7: Christian Ryding – Johnny Johansson
Kamp 8: Mikkel Klint Stuhr – Jan M Sørensen
Kamp 9: Mikkel Emborg / Mikkel Klint Stuhr – Johnny Johansson / Jan M Sørensen
Kamp 10: Michael Ryding / Christian Ryding – Preben Larsen / Najim Pedersen
Kamp 11: Christian Ryding – Najim Pedersen
Kamp 12: Michael Ryding – Johnny Johansson
Kamp 13: Mikkel Klint Stuhr – Preben Larsen
Kamp 14: Mikkel Emborg – Jan M Sørensen

21.03.2015: 2. Division, Vestegnen – Triton (14 kampe)
Kamp 1: Michael Ryding – John Juul Knudsen
Kamp 2: Christian Ryding – Tonny D Gjøl
Kamp 3: Marcus Gøgsig – Kaspar Funch
Kamp 4: Mikkel Klint Stuhr – Kenny Petersen
Kamp 5: Michael Ryding – Tonny D Gjøl
Kamp 6: Christian Ryding – John Juul Knudsen
Kamp 7: Marcus Gøgsig – Kenny Petersen
Kamp 8: Mikkel Klint Stuhr – Kaspar Funch
Kamp 9: Marcus Gøgsig / Mikkel Klint Stuhr – Kaspar Funch / Tonny D Gjøl
Kamp 10: Christian Ryding / Michael Ryding – Kenny Petersen / John Juul Knudsen
Kamp 11: Michael Ryding – Kenny Petersen
Kamp 12: Marcus Gøgsig – Tonny D Gjøl
Kamp 13: Christian Ryding – Kaspar Funch
Kamp 14: Mikkel Klint Stuhr – John Juul Knudsen

14.03.2015: TOP 12 (73 kampe) Foto
Yngre Pige/Pige
Runde 1: Alberte Holck Christensen – Thea Amalie Nielsen
Runde 2: Alberte Holck Christensen – Louise Andersen
Runde 3: Alberte Holck Christensen – Louise Foldoy Steffens
Runde 4: Alberte Holck Christensen – Mie Schou Salhauge
Runde 5: Alberte Holck Christensen – Jocefina Haagensen
Runde 6: Alberte Holck Christensen – Xenia Rindom
Runde 7: Alberte Holck Christensen – Kornelia Jönsson
Runde 8: Alberte Holck Christensen – Michelle Als
Runde 9: Alberte Holck Christensen – Mia Dong
Runde 10: Alberte Holck Christensen – Emmelie Mogensen
Runde 11: Alberte Holck Christensen – Laura Lilholt

Yngre Drenge
Runde 3: Emil Friis Hansen – Daniel Simonsen
Runde 5: Emil Friis Hansen – Sofus Fisker
Runde 8: Emil Friis Hansen – Magnus Kaas Thomsen

Yngre Drenge
Runde 11: Mikkel Emborg – Daniel Simonsen

Herre Junior
Runde 1: Christian Ryding – Simon Christensen
Runde 2: Christian Ryding – Mathias Ringstrøm
Runde 3: Christian Ryding – Rasmus K Mikkelsen
Runde 4: Christian Ryding – Jeppe Spottog
Runde 5: Christian Ryding – Oliver Petersen
Runde 6: Christian Ryding – Jonathan Kofoed Hansen
Runde 7: Christian Ryding – Jonathan Abildgaard Hansen
Runde 8: Christian Ryding – Andreas Fehrn
Runde 9: Christian Ryding – Andreas Dilling
Runde 10: Christian Ryding – Marc Kynde
Runde 11: Christian Ryding – Sebastian Borel

Herre Junior
Runde 1: Sebastian Borel – Andreas Fehrn
Runde 2: Sebastian Borel – Marc Kynde
Runde 3: Sebastian Borel – Andreas Dillling
Runde 4: Sebastian Borel – Jonathan Abildgaard Hansen
Runde 5: Sebastian Borel – Jonathan Kofoed Hansen
Runde 6: Sebastian Borel – Rasmus K Mikkelsen
Runde 7: Sebastian Borel – Mathias Ringstrøm
Runde 8: Sebastian Borel – Oliver Petersen
Runde 9: Sebastian Borel – Jeppe Spottog
Runde 10: Sebastian Borel – Simon Christensen
Runde 11: Sebastian Borel – Christian Ryding

Dame Junior/U21
Runde 9: Kamilla Petersen – Sophie Walløe

Dame Junior/U21
Runde 4: Anisha Iyer – Nicoline Koefoed
Runde 10: Anisha Iyer – Sofie Egeholt Bang

Dame Junior/U21
Runde 1: Louise Jakobsen – Anisha Iyer
Runde 2: Louise Jakobsen – Nicoline Koefoed
Runde 3: Louise Jakobsen – Kamilla Petersen
Runde 4: Louise Jakobsen – Karoline Petersen
Runde 5: Louise Jakobsen – Line Tækker Tarbensen
Runde 6: Louise Jakobsen – Mette Sørensen
Runde 7: Louise Jakobsen – Sophie Walløe
Runde 8: Louise Jakobsen – Sofie Egeholt Bang
Runde 9: Louise Jakobsen – Tone Juhl Petersen
Runde 10: Louise Jakobsen – Katja Engel Petersen
Runde 11: Louise Jakobsen – Anne-Sophie Andersen

Herre U21
Runde 1: Mikkel Klint Stuhr – Nicolai Nordahl Jensen
Runde 2: Mikkel Klint Stuhr – Michael Ryding
Runde 3: Mikkel Klint Stuhr – Esben S Larsen
Runde 4: Mikkel Klint Stuhr – Kennet Kjeldgaard Hansen
Runde 5: Mikkel Klint Stuhr – Patrick Stobberup
Runde 6: Mikkel Klint Stuhr – Tobias Winther Lund
Runde 7: Mikkel Klint Stuhr – Ebbe Andersen
Runde 8: Mikkel Klint Stuhr – Benjamin Sørensen
Runde 9: Mikkel Klint Stuhr – Martin Lund Nielsen
Runde 10: Mikkel Klint Stuhr – Alex Forshaw
Runde 11: Mikkel Klint Stuhr – Jens Rosenbaum

Herre U21
Runde 1: Michael Ryding – Esben S Larsen
Runde 2: Michael Ryding – Mikkel Klint Stuhr
Runde 3: Michael Ryding – Patrick Stobberup
Runde 4: Michael Ryding – Nicolai Nordahl Jensen
Runde 5: Michael Ryding – Kennet Kjeldgaard Hansen
Runde 6: Michael Ryding – Jens Rosenbaum
Runde 7: Michael Ryding – Benjamin Sørensen
Runde 8: Michael Ryding – Martin Lund Nielsen
Runde 9: Michael Ryding – Alex Forshaw
Runde 10: Michael Ryding – Ebbe Andersen
Runde 11: Michael Ryding – Tobias Winther Lund

07.03.2015: Juniordivision, Vestegnen – Roskilde 2 (6 kampe)
Kamp 2: Sebastian Borel – Nicolaj Brandenborg
Kamp 3: Jesper Ravn – Rasmus Højgård Plaep
Kamp 5: Sebastian Borel – Lucas Bonde Christensen
Kamp 7: Christian Ryding – Rasmus Højgård Plaep
Kamp 10: Markus Munk / Christian Ryding – Jeppe Sylvester Okkels / Lucas Bonde Christensen
Kamp 11: Christian Ryding – Lucas Bonde Christensen

07.03.2015: Juniordivision, Vestegnen – Holme Olstrup (7 kampe)
Kamp 2: Sebastian Borel – Kasper Jacobsen
Kamp 4: Christian Ryding – Jonas Jakobsen
Kamp 6: Markus Munk – Kasper Jakobsen
Kamp 7: Christian Ryding – Jeppe Spottog
Kamp 9: Markus Munk / Christian Ryding – Kasper Jacobsen / Jeppe Spottog
Kamp 12: Sebastian Borel – Jeppe Spottog
Kamp 14: Markus Munk – Jonas Jakobsen

04.03.2015: Juniordivision, Vestegnen – København (12 kampe)
Kamp 1: Sebastian Borel – Andreas Fehrn
Kamp 2: Markus Munk – Andreas Hjortskov
Kamp 3: Jesper Ravn – Martin Buch Andersen
Kamp 4: Christian Ryding – Ruben B Harrild
Kamp 5: Markus Munk – Andreas Fehrn
Kamp 6: Sebastian Borel – Andreas Hjortskov
Kamp 7: Christian Ryding – Martin Buch Andersen
Kamp 8: Jesper Ravn – Ruben B Harrild
Kamp 9: Sebastian Borel / Jesper Ravn – Andreas Hjortskov / Andreas Fehrn
Kamp 10: Markus Munk / Christian Ryding – Martin Buch Andersen / Ruben B Harrild
Kamp 11: Christian Ryding – Andreas Fehrn
Kamp 12: Markus Munk – Martin Buch Andersen

26.02.2015: Juniordivision, Vestegnen – Roskilde 1 (14 kampe)
Kamp 1: Christian Ryding – Thor B Christensen
Kamp 2: Sebastian Borel – Lukas Munk
Kamp 3: Markus Munk – Abdi Berthelsen
Kamp 4: Jesper Ravn – Jacob Henkov
Kamp 5: Christian Ryding – Lukas Munk
Kamp 6: Sebastian Borel – Thor B Christensen
Kamp 7: Markus Munk – Jacob Henkov
Kamp 8: Jesper Ravn – Abdi Berthlelsen
Kamp 9: Markus Munk / Sebastian Borel – Jacob Henkov / Abdi Berthelsen
Kamp 10: Christian Ryding / Jesper Ravn – Lukas Munk /Thor B Christensen
Kamp 11: Christian Ryding – Jacob Henkov
Kamp 12: Markus Munk – Lukas Munk
Kamp 13: Sebastian Borel – Abdi Berthelsen
Kamp 14: Jesper Ravn – Thor B Christensen

25.02.2015: 2. Division, Vestegnen – Virum (13 kampe)
Kamp 1: Ricki Krog – Jesper Christensen
Kamp 2: Christian Ryding – Niels Ramberg
Kamp 3: Michael Ryding – Christian Wieth
Kamp 4: Mikkel Klint Stuhr – Brian Nielsen
Kamp 5: Ricki Krog – Niels Ramberg
Kamp 6: Christian Ryding – Jesper Christensen
Kamp 7: Michael Ryding – Brian Nielsen
Kamp 8: Mikkel Klint Stuhr – Christian Wieth
Kamp 9: Ricki Krog / Michael Ryding – Brian Nielsen / Jesper Christensen
Kamp 10: Christian Ryding / Mikkel Klint Stuhr – Christian Wieth / Niels Ramberg
Kamp 11: Ricki Krog – Brian Nielsen
Kamp 12: Michael Ryding – Niels Ramberg
Kamp 13: Christian Ryding – Christian Wieth

28.02.2015: DM 2015 Senior (15 kampe) Foto
Herre Double: Mads Larsen / Michael Ryding – Esben S Larsen / Steffen Aagesen
Herre Double: Mikkel Emborg / Daniel Simonsen – Thomas Sørensen / Benjamin Sørensen
Herre Double: Mikkel Klint Stuhr / Esben S Larsen – Finn Tugwell / Claus Schou Nielsen
Mix Double: Anish Iyer / Michael Ryding – Sophie Walløe / Kasper Weinrich Schübler
Dame: Anisha Iyer – Sophie Walløe
Herre: Finn Tugwell – Christian T Kongsgaard
Herre: Jonathan Groth – Patrick Stobberup
Herre: Nichlas Middelhede – Claus Schou Nielsen
Herre: Sebastian Brinch – Lars Hauth
Herre: Jonathan Groth – Claus Schou Nielsen
Herre: Mikkel Hindersson – Henrik Vendelbo
Herre: Kasper Sternberg Sjelle – Tobias Rasmussen
Herre: Morten Hyrup Rasmussen – Tobias Stemann Lau
Herre: Mikkel Hindersson – Morten Hyrup Rasmussen
Herre: Jonathan Groth – Martin Monrad

21.02.2015: 2. Division, Vestegnen – Vejle (14 kampe)
Kamp 1: Christian Ryding – Morten Hytting
Kamp 2: Ricki Krog – Ole Clemmensen
Kamp 3: Michael Ryding – Hans Henrik Marcher
Kamp 4: Mikkel Klint Stuhr – Kresten Sørensen
Kamp 5: Ricki Krog – Morten Hytting
Kamp 6: Christian Ryding – Ole Clemmensen
Kamp 7: Mikkel Klint Stuhr – Hans Henrik Marcher
Kamp 8: Michael Ryding – Kresten Sørensen
Kamp 9: Ricki Krog / Michael Ryding – Kresten Sørensen / Hans Henrik Marcher
Kamp 10: Christian Ryding / Mikkel Klint Stuhr – Morten Hytting / Ole Clemmensen
Kamp 11: Ricki Krog – Hans Henrik Marcher
Kamp 12: Mikkel Klint Stuhr – Morten Hytting
Kamp 13: Michael Ryding – Ole Clemmensen
Kamp 14: Christian Ryding – Kresten Sørensen

18.02.2015: Østserie, Brøndby – København (14 kampe)
Kamp 1: Lasse Haahr Petersen – Bent Larsen
Kamp 2: Emil Behrndtz – Ronnie Thomsen
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Carsten S Nielsen
Kamp 4: Marcus Gøgsig – Michael Kofoed
Kamp 5: Lasse Haahr Petersen – Ronnie Thomsen
Kamp 6: Emil Behrndtz – Bent Larsen
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Michael Kofoed
Kamp 8: Marcus Gøgsig – Carsten S Nielsen
Kamp 9: Lasse Haahr Petersen / Mads Lund Petersen – Carsten S Nielsen / Bent Larsen
Kamp 10: Marcus Gøgsig / Emil Behrndtz – Ronnie Thomsen / Michael Kofoed
Kamp 11: Lasse Haahr Petersen – Michael Kofoed
Kamp 12: Mads Lund Petersen – Ronnie Thomsen
Kamp 13: Emil Behrndtz – Carsten S Nielsen
Kamp 14: Marcus Gøgsig – Bent Larsen
08.02.2015: ØM Senior Foto

08.02.2015: SFO finale Foto

01.02.2015: Roskilde GP (13 kampe) Foto
Pige B: Alberte Christensen – Louise L Ferdinansen
Pige B: Alberte Christensen – Katarina Nielsen
Pige B: Alberte Christensen – Natasja Alexia Meyersahm Semi
Pige B: Alberte Christensen – Celine Sophie Røn Andersen Finale
Herre Junior A: Christian Ryding – Kasper Jakobsen
Herre Junior A: Jesper Ravn – Rasmus K Mikkelsen
Herre Junior A: Christian Ryding – Peter Svenningsen
Herre U21A: Christian Ryding – Jonathan Kofoed Hansen
Herre U21A: Mikkel Klint Suhr – Jeppe Sylvester Okkels
Herre U21A: Mikkel Klint Suhr – Nicolai de Voss
Herre U21A: Mikkel Klint Suhr – Patrick Stobberup
Herre U21A: Mikkel Klint Suhr – Leonids Maslovs Semi
Herre U21A: Mikkel Klint Suhr – Rasmus K Mikelsen Finale

31.01.2015: Roskilde GP (26 kampe)
Pige A: Alberte Holck Christensen – Kamilla Petersen
Pige A: Alberte Holck Christensen – Thea Amalie Nielsen
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Gustav Dahl Larsen
Yngre Drenge A: Mikkel Emborg – Magnus Kaas Thomsen
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Mathias Larsen
Yngre Drenge A: Mikkel Emborg- Mathias Larsen
Herre Junior D: Alberte Holck Christensen – Jeppe Hasselbalch
Herre Junior D: Christopher Norman – Carsten K Lundholt
Herre Junior D: Alberte Holck Christensen – Bobby Doung Ngyuen
Herre Junior D: Christopher Norman – Lukas Virgil Nielsen
Herre Junior D: Alberte Holck Christensen – Lukas Skov
Herre Junior D: Christopher Norman – Malte Madsen
Herre Junior D: Alberte Holck Christensen – Sebastian Lilleholt Kvart
Herre Junior D: Christopher Norman – Philip Larsen Kvart
Herre Junior D: Alberte Holck Christensen – Mikkel Skovborg Andersen Semi
Herre Junior D: Christopher Norman – Emil Sørensen Semi
Herre Junior D: Mikkel Skovborg Andersen Finale
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Najim Pedersen
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Tobias Dyrendahl
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Casper Bonde Rasmussen
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Jacob Lausted
Herre Klasse 1: Jesper Ravn – Pang Shao
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Nicolai Nordahl Jensen
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Andreas Fehrn
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Kennet Kjeldgaard Hansen
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Patrick Stobberup

29.01.2015: Østserie, Brøndby – Køge Bugt (14 kampe)
Kamp 1: Saro Zanazanian – Wu Xiaoning
Kamp 2: Lasse Haahr Petersen – Nicolaj Hofmann Hansen
Kamp 3: Emil Behrndtz – Christian T Flink
Kamp 4: Marcus Gøgsig – John Haagensen
Kamp 5: Saro Zanazanian – Nicolaj Hofmann Hansen
Kamp 6: Lasse Haahr Petersen – Wu Xiaoning
Kamp 7: Emil Behrndtz – John Haagensen
Kamp 8: Marcus Gøgsig – Christian T Flink
Kamp 9: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Nicolaj Hofmann Hansen / Wu Xiaoning
Kamp 10: Lasse Haahr Petersen / Saro Zanazanian – John Haagensen / Christian T Flink
Kamp 11: Saro Zanazanian – John Haagensen
Kamp 12: Emil Behrndtz – Nicolaj Hofmann Hansen
Kamp 13: Lasse Haahr Petersen – Christian T Flink
Kamp 14: Marcus Gøgsig – Wu Xiaoning

24-25.01.2015: Kval TOP 12 (58 kampe) Foto
Yngre Drenge
Runde 1: Emil Friis Hansen – Benjamin B Rasmussen
Runde 2: Emil Friis Hansen – Asbjørn Kirkegaard
Runde 3: Emil Friis Hansen – Christian David Hold
Runde 4: Emil Friis Hansen – Niels-Anton Tybirk Le Marc
Runde 5: Emil Friis Hansen – Gustav Faurschou
Runde 6: Emil Friis Hansen – Andreas Eriksen
Runde 7: Emil Friis Hansen – Anders Reutzer Sørensen
Runde 8: Emil Friis Hansen – Lasse Mørch
Runde 9: Emil Friis Hansen – Jens Boelt Mortensen
Runde 10: Emil Friis Hansen – Theo Dyekjær
Runde 11: Emil Friis Hansen – Alexander Tophøj Jensen

Pige/Yngre Pige
Runde 1: Kamilla Petersen – Sara Andersson
Runde 2: Kamilla Petersen – Tine Pedersen
Runde 3: Kamilla Petersen – Laura Lilholt
Runde 4: Kamilla Petersen – Celine Sophie Røn Andersen
Runde 5: Kamilla Petersen – Isabella Høybye Andersen
Runde 6: Kamilla Petersen – Frederikke Røn Nielsen
Runde 7: Kamilla Petersen – Nicoline Worsøe Fejer
Runde 8: Kamilla Petersen – Alberte Holck Christensen
Runde 9: Kamilla Petersen – Ulrikke Friis
Runde 10: Kamilla Petersen – Michelle Als Christensen
Runde 11: Kamilla Petersen – Jocefina Haagensen

Pige/Yngre Pige
Runde 1: Alberte Holck Christensen – Frederikke Røn Nielsen
Runde 2: Alberte Holck Christensen – Nicoline Worsøe Fejer
Runde 3: Alberte Holck Christensen – Jocefina Haagensen
Runde 4: Alberte Holck Christensen – Michelle Als Christensen
Runde 5: Alberte Holck Christensen – Ulrikke Friis
Runde 6: Alberte Holck Christensen – Celine Sophie Røn Andersen
Runde 7: Alberte Holck Christensen – Tine Pedersen
Runde 8: Alberte Holck Christensen – Kamilla Petersen
Runde 9: Alberte Holck Christensen – Sara Andersson
Runde 10: Alberte Holck Christensen – Laura Lilholt
Runde 11: Alberte Holck Christensen – Isabella Høybye Andersen

Herre Junior
Runde 1: Sebastian Borel – Andreas Fehrn
Runde 2: Sebastian Borel – Simon Kyhn
Runde 3: Sebastian Borel – Mathias Ringstrøm
Runde 4: Sebastian Borel – Oliver Petersen
Runde 5: Sebastian Borel – Christian Brüsch
Runde 6: Sebastian Borel – Jonathan Kofoed Hansen
Runde 7: Sebastian Borel – Jonathan Abildgaard Hansen
Runde 8: Sebastian Borel – Jacob Nielsen
Runde 9: Sebastian Borel – Christian Ryding
Runde 10: Sebastian Borel – Anton Christopher Jensen
Runde 11: Sebastian Borel – Simon Christensen

Herre Junior
Runde 1: Christian Ryding – Jacob Nielsen
Runde 2: Christian Ryding – Anton Christopher Jensen
Runde 3: Christian Ryding – Jonathan Abildgaard Hansen
Runde 4: Christian Ryding – Jonathan Kofoed Hansen
Runde 5: Christian Ryding – Simon Christensen
Runde 6: Christian Ryding – Andreas Fehrn
Runde 7: Christian Ryding – Christian Brüsch
Runde 8: Christian Ryding – Mathias Ringstrøm
Runde 9: Christian Ryding – Sebastian Borel
Runde 10: Christian Ryding – Simon Kyhn
Runde 11: Christian Ryding – Oliver Petersen

Dame U21/Junior
Runde 1: Louise Jakobsen – Sarah Bengtsson
Runde 4: Louise Jakobsen – Katcha Engel Petersen
Runde 7: Louise Jakobsen – Mathilde Hansen
Runde 8: Louise Jakobsen – Caroline Hansen
Runde 9: Louise Jakobsen – Sofie Hansen
Runde 10: Louise Jakobsen – Tone Juhl Pedersen

18.01.2015: 2. Division, Vestegnen – SISU (10 kampe)
Kamp 1: Michael Ryding – Simon Larsen
Kamp 2: Emil Behrndtz – Casper Staal
Kamp 4: Lasse Haahr Petersen – Giang Trung
Kamp 5: Emil Behrndtz – Simon Larsen
Kamp 6: Michael Ryding – Casper Staal
Kamp 7: Lasse Haahr Petersen – Simon Als
Kamp 10: Michael Ryding / Emil Behrndtz – Simon Larsen / Giang Trung
Kamp 11: Lasse Haahr – Simon Larsen
Kamp 12: Emil Behrndtz – Simon Als
Kamp 14: Michael Ryding – Giang Trung

17.01.2015: VM kvalifikation Ping Pong (Sandpapir) (18 kampe) Foto
Kamp 1: Anders Mølgaard – Jens Lund
Kamp 2: Anders Mølgaard – Michael Lauridsen
Kamp 3: Egon Christensen – Jens Lund
Kamp 4: Michael Lauridsen – Egon Christensen
Kamp 5: Thomas Krejdal – Peter Sundbæk
Kamp 6: Peter Sundbæk – Istvan Moldovan
Kamp 7: Istvan Moldovan – Thomas Krejdal
Kamp 8: Jonas Sørensen – Claus Junge
Kamp 9: Jesper Nedergaard – Kent Helberg
Kamp 10: Michael Ryding – Kent Helberg
Kamp 11: Jesper Nedergaard – Ronni Gravesen
Kamp 12: Michael Ryding – Jesper Nedergaard
Kamp 13: Kent Helberg – Ronni Gravesen
Kamp 14: Michael Ryding – Ronni Gravesen
Kamp 15: Frederik Lund Kjeldsen – Istvan Moldovan
Kamp 16: Michael Ryding – Søren Melgaard
Kamp 17: Thomas Krejdal – Jakub Dorocinski
Kamp 18: Michael Ryding – Leszek Kurcharski

17.01.2015: 2. Division, Vestegnen – B75 (14 kampe) Foto
Præsentation af spillere: Vestegnen – B75
Kamp 1: Emil Behrndtz – Jens Rosenbaum
Kamp 2: Lasse Haahr Petersen – Andreas Rokkjær
Kamp 3: Kenneth Bech – Daniel Christensen
Kamp 4: Michael Ryding – Alex Forshaw
Kamp 5: Lasse Haahr Petersen – Jens Rosenbaum
Kamp 6: Emil Behrndtz – Andreas Rokkjær
Kamp 7: Michael Ryding – Daniel Christensen
Kamp 8: Kenneth Bech – Alex Forshaw
Kamp 9: Lasse Haahr Petersen / Kenneth Bech – Jens Rosenbaum / Daniel Christensen
Kamp 10: Emil Behrndtz / Michael Ryding -Andreas Rokkjær / Alex Forshaw
Kamp 11: Michael Ryding – Jens Rosenbaum
Kamp 12: Lasse Haahr Petersen – Daniel Christensen
Kamp 13: Kenneth Bech – Andreas Rokkjær
Kamp 14: Emil Behrndtz – Alex Forshaw

14.01.2015: Østserie, Brøndby – Brønshøj (14 kampe)
Kamp 1: Emil Behrndtz – Julio Byager Jensen
Kamp 2: Lasse Haahr Petersen – Tamer Alwarie
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Andreas Hjortskov
Kamp 4: Saro Zanazanian – Rasmus Kingo Juul Knudsen
Kamp 5: Emil Behrndtz – Tamer Alwarie
Kamp 6: Lasse Haahr Petersen – Julio Byager Jensen
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Rasmus Kingo Juul Knudsen
Kamp 8: Saro Zanazanian – Andreas Hjortskov
Kamp 9: Emil Behrndtz / Mads Lund Petersen – Andreas Hjortskov / Rasmus Kingo Juul Knudsen
Kamp 10: Lasse Haahr Petersen / Saro Zanazanian – Tamer Alwarie / Julio Byager Jensen
Kamp 11: Emil Behrndtz – Rasmus Kingo Juul Knudsen
Kamp 12: Mads Lund Petersen – Tamer Alwarie
Kamp 13: Lasse Haahr Petersen – Andreas Hjortskov
Kamp 14: Saro Zanazanian – Julio Byager Knudsen

11.01.2015: ØM 2015 (11 kampe) Foto
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Anders Reutzer Sørensen
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Emil Lynge Sørensen semi
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Daniel Simonsen finale
Herre Junior A: Christian Ryding – Lukas Bonde Christensen
Herre Junior A: Jesper Ravn – Jacob Henkov
Herre Junior A: Christian Ryding – Andreas Hjortskov
Herre Junior A: Jesper Ravn – Rasmus Brender
Herre Junior A: Christian Ryding – Christian Kornerup
Herre Junior A: Jesper Ravn – Ruben B Harrild
Herre Junior A: Christian Ryding – Nicolai Christoffersen semi
Herre Junior A: Christian Ryding – Peter Svenningsen finale

10.01.2015: ØM 2015 (23 kampe)
Single:
Pige B: Alberte Holck Christensen – Cecilie Sophie Røn Andersen
Pige B: Alberte Holck Christensen – Ida B Schøsler
Herre U21A: Michael Ryding – Jeppe Sylvester Okkels
Herre U21A: Marcus Gøgsig – Christian Brüsch
Herre U21A: Emil Behrndtz – Nicolai Christoffersen
Herre U21A: Christian Ryding – Mads Pærregard
Herre U21A: Michael Ryding – Christian Ryding
Herre U21A: Marcus Gøgsig – Søren R Kristiansen
Herre U21A: Emil Behrndtz – Jakob Henkov
Herre U21A: Michael Ryding – Samuel Jönsson
Herre U21A: Emil Behrndtz – Jesper Ravn
Herre U21A: Michael Ryding – Marcus Gøgsig kvart
Herre U21A: Christian Ryding – Emil Behrndtz kvart
Herre U21A: Michael Ryding – Esben S Larsen semi
Herre U21A: Christian Ryding – Christian Brüsch semi
Herre U21A: Michael Ryding – Christian Brüsch finale
Double:
Herre U21A Double: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Kenneth Kjelgaard Hansen / Anton Christopher Jensen
Herre U21A Double: Jesper Ravn / Sebastian Borel – Jakob Henkov / Nicolai Christoffersen
Herre U21A Double: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Esben S Larsen / Kristian Holm Steffensen
Herre U21A Double: Jesper Ravn / Sebastian Borel – Kenneth Kjelgaard Hansen / Anton Christopher Jensen
Herre U21A Double: Michael Ryding / Christian Ryding – Abdi Berthelsen / Mads Pærregaard
Herre U21A Double: Jesper Ravn / Sebastian Borel – Mads Pærregaard / Abdi Berthelsen
Herre U21A Double: Michael Ryding / Christian Ryding – Kenneth Kjelgaard Hansen / Anton Christopher Jensen

03.01.2015: ØM 2-mandshold (21 kampe)
Pige A, Hvidovre-Smørum: Jocefina Haagensen – Mie Schou Salhauge
Herre Junior A, Hvidovre-København: Emil Friis Hansen – Christian Kornerup
Herre Junior A, Hvidovre-København: Emil Friis Hansen – Ruben B Harrild
Herre Junior A, Brøndby-København: Jesper Ravn – Christian Kornerup
Herre Junior A, Brøndby-København: Christian Ryding – Ruben B Harrild
Herre Junior A, Brøndby-København: Double
Herre Junior A, Brøndby-København: Christian Ryding – Christian Kornerup
Herre Junior A, Brøndby-Hvidovre: Jesper Ravn – Emil Friis Hansen
Herre Junior A, Brøndby-Hvidovre: Christian Ryding – Emil Lynge Sørensen
Herre Junior A, Brøndby-Hvidovre: Double
Herre Junior A, Brøndby-Roskilde: Jesper Ravn – Jeppe Sylvester Okkels
Herre Junior A, Brøndby-Roskilde: Christian Ryding – Abdi Berthelsen
Herre Junior A, Brøndby-Roskilde: Double
Herre Junior A, Brøndby-Roskilde: Christian Ryding – Jeppe Sylvester Okkels
Herre Junior A, Brøndby-Roskilde: Jesper Ravn – Abdi Berthelsen
Herre Klasse 1, Brøndby-Amager: Marcus Gøgsig – Najim Petersen
Herre Klasse 1, Brøndby-Amager: Double
Herre Klasse 1, Brøndby-Amager: Marcus Gøgsig – Jacob Lausted
Herre Klasse 1, Brøndby-Amager: Emil Behrndtz – Najim Petersen
Herre Klasse 1, Brøndby-Virum: Emil Behrndtz – Jannik Larsen
Herre Klasse 1, Brøndby-Virum: Marcus Gøgsig – Esben S Larsen

28.12.2014: Vestegnen Julestævne (21 kampe) Foto
Drenge C: Alberte Holck Christensen – Emil Russel
Herre Junior C: Christopher Normann – Felix Thygesen
Herre Junior C: Lukas Glaser – Oliver Jiang Bach
Herre Junior C: Lukas Glaser – Thorbjørn Frederichsen
Herre Klasse 2: Bøje Madsen-Jesper Christensen
Herre Klasse 2: Lasse Haahr Petersen – Dennis Skaarup
Herre Klasse 2: Lasse Haahr Petersen – Henrik Wassmann
Herre Klasse 2: Lasse Haahr Petersen – Mads Beske
Herre Klasse 2: Lasse Haahr Petersen – Thomas Krejdal
Herre Klasse 2: Saro Zanazanian – Søren Bauer-Schäfer
Herre Klasse 2: Saro Zanazanian – Theo Dyekjær
Herre Klasse 3: Aline van Bedaf – Jesper Christensen
Herre U21B: Lukas Glaser – Theo Dyekjær
Herre U21B: Lukas Glaser – Tobias Folke Rasmussen
Yngre Drenge B: Christopher Normann – Daniel Basco Jacobsen
Yngre Drenge B: Christopher Normann – Frederik Tørsløv
Yngre Drenge B: Christopher Normann – Rasmus Birk
Yngre Drenge B: Rasmus Birk – Ludvig Stieler
Yngre Drenge C: Mike Haufer – Malthe Hansen
Yngre Drenge C: Mike Haufer – Oliver Sandbjerg Jensen
Yngre Drenge C: Mike Haufer – Rasmus Birk

27.12.2014: Vestegnen Julestævne (20 kampe)
Drenge B: Alberte Holck Christensen – Sam Ahmadinia
Drenge B: Alberte Holck Christensen – Felix Thygesen Finale
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Dennis Skaarup
Herre Klasse 1: Lasse Haahr Petersen – Emil Behrndtz
Herre Klasse 1: Marcus Gøgsig – Dennis Skaarup
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Marcus Gøgsig
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 1: Emil Behrndtz – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Søren Eriksen
Herre Klasse 1: Lasse Haahr Petersen – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 1: Marcus Gøgsig – Søren Eriksen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Lasse Haahr Petersen
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Emil Behrndtz
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Søren Eriksen Semi
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Dan Hansen Semi
Herre Klasse 1: Mikkel Klint Stuhr – Dan Hansen Finale
Yngre Drenge D: Malthe Hansen – Casper Nordtoft
Yngre Drenge D: Mikkel Weinkouff – Sigurd Fritsbørger
Yngre Drenge D: Victor Søndergaard – Mads Walmar Steensen
Yngre Drenge D: Mikkel Weinkouff – Malthe Hansen Finale

26.12.2014: Vestegnen Julestævne Klargøring til stævne – på 60 sek.

13.12.2014: Junior B, Brøndby – Allerød (10 kampe)
Kamp 1: Lukas Glaser – Daniel Attrup Meyer
Kamp 2: Kamilla Petersen – August Lykke Thomsen
Kamp 3: William Liu – Michael Petersen
Kamp 4: Kamilla Petersen – Daniel Attrup Meyer
Kamp 5: Lukas Glaser – Michael Petersen
Kamp 6: William Liu – August Lykke Thomsen
Kamp 7: Lukas Glaser / William Liu – Michael Petersen / Daniel Attrup Meyer
Kamp 8: Kamilla Petersen – Michael Petersen
Kamp 9: William Liu – Daniel Attrup Meyer
Kamp 10: Lukas Glaser – August Lykke Thomsen

13.12.2014: Junior B, Brøndby – Helsingør (10 kampe)
Kamp 1: Lukas Glaser – Felix Thygesen
Kamp 2: Kamilla Petersen – Theodor Steenbjergaard
Kamp 3: William Liu – Emrullah Corap
Kamp 4: Kamilla Petersen – Felix Thygesen
Kamp 5: Lukas Glaser – Emrullah Corap
Kamp 6: William Liu – Theodor Steenbjerggaard
Kamp 7: Lukas Glaser / Kamilla Petersen – Emrullah Corap / Theodor Steenbjerggard
Kamp 8: Kamilla Petersen – Emrullah Corap
Kamp 9: William Liu – Felix Thygesen
Kamp 10: Lukas Glaser – Theodor Steenbjerggaard

10.12.2014: Serie 1, Greve – Roskilde (7 kampe)
Kamp 1: Jesper Ravn -Henrik Ridder
Kamp 4: Louise Jakobsen – Rene Jørgensen
Kamp 6: Preben Larsen – Henrik Ridder
Kamp 7: Kenneth Clausen – Rene Jørgensen
Kamp 9: Jesper Ravn / Kenneth Clausen – Henrik Ridder / Rene Jørgensen
Kamp 12: Kenneth Clausen – Knud Nordkamp
Kamp 14: Preben Larsen – Torben Plaep

06.12.2014: 2. Division, Vestegnen – Triton (14 kampe)
Kamp 1: Lukas Munk – Kaspar Funch
Kamp 2: Michael Ryding – John Juul Knudsen
Kamp 3: Markus Munk – Tonny D Gjøl
Kamp 4: Christian Ryding – Kenny Petersen
Kamp 5: Michael Ryding – Kaspar Funch
Kamp 6: Lukas Munk – John Juul Knudsen
Kamp 7: Christian Ryding – Tonny D Gjøl
Kamp 8: Markus Munk – Kenny Petersen
Kamp 9: Lukas Munk / Christian Ryding – Tonny D Gjøl / John Juul Knudsen
Kamp 10: Markus Munk / Michael Ryding – Kenny Petersen / Kaspar Funch
Kamp 11: Christian Ryding – Kaspar Funch
Kamp 12: Michael Ryding – Tonny D. Gjøl
Kamp 13:: Markus Munk – John Juul Knudsen
Kamp 14: Lukas Munk – Kenny Petersen

03.12.2014: Østserie, Brøndby – Tølløse (14 kampe)
Kamp 1: Emil Behrndtz – Lasse Kessler
Kamp 2: Lasse Haahr Petersen – Lars Sørensen
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Klaus Hansen
Kamp 4: Marcus Gøgsig – Brian Olsen
Kamp 5: Emil Behrndtz – Lars Sørensen
Kamp 6: Lasse Haahr Petersen – Lasse Kessler
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Brian Olsen
Kamp 8: Marcus Gøgsig – Klaus Hansen
Kamp 9: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Brian Olsen / Lars Sørensen
Kamp 10: Mads Lund Petersen / Lasse Haahr Petersen – Klaus Hansen / Lasse Kessler
Kamp 11: Emil Behrndtz – Brian Olsen
Kamp 12 Mads Lund Petersen – Lars Sørensen
Kamp 13:: Lasse Haahr Petersen – Klaus Hansen
Kamp 14: Marcus Gøgsig – Lasse Kessler

30.11.2014: Odense Grand Prix (15 kampe) Foto
Yngre Drenge A: Emil Friis Hansen – Theo Dyekjær
Dame U21A: Anisha Iyer – Mette Sørensen
Dame U21A: Anisha Iyer – Sophie Walløe Semi
Dame U21A: Anisha Iyer – Sofie Egeholt Bang Finale
Herre U21A: Christian Ryding – Jonathan Kofoed Hansen
Herre U21A: Mikkel Klint Stuhr – Anton Christopher Jensen
Herre U21A: Michael Ryding – Rasmus Storkehave
Herre U21A: Mikkel Klint Stuhr – Esben S Larsen
Herre U21A: Mikkel Klint Stuhr – Li Tao
Herre Klasse 2: Jesper Ravn – Ivik Nielsen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Mads Pærregaard
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Donatas Lescinskas
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Shivam Chhuneja
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Ma Meng
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Daniel Christensen

29.11.2014: Odense Grand Prix (11 kampe)
Pige A: Alberte Holck Christensen – Thea Amalie Nielsen
Drenge A: Mikkel Emborg – Marius Dam
Drenge A: Mikkel Emborg – Lukas Bonde Christensen
Dame Junior A: Louise Jakobsen – Mette Sørensen
Dame Junior A: Louise Jakobsen – Sofie Egeholt Bang
Herre Junior A: Christian Ryding – Mads Pærregaard
Herre Junior A: Jesper Ravn – Jonas Jakobsen
Herre Junior A: Sebastian Borel – Jun Yang Zhang
Herre Junior A: Christian Ryding – Thomas Hansen
Herre Junior A: Sebastian Borel – Ma Meng
Herre Junior A: Christian Ryding – Anton Christopher Jensen

16.11.2014: 2. Division, Vestegnen – Team Egedal (14 kampe)
Kamp 1: Ricki Krog – Markus Mikkelsen
Kamp 2: Markus Munk – Oliver Petersen
Kamp 3 Michael Ryding – Morten Schiøtz
Kamp 4: Christian Ryding – Peter Jensen
Kamp 5: Ricki Krog – Oliver Petersen
Kamp 6: Markus Munk – Markus Mikkelsen
Kamp 7: Michael Ryding – Peter Jensen
Kamp 8: Christian Ryding – Morten Schiøtz
Kamp 9: Markus Munk / Christian Ryding – Markus Mikkelsen / Morten Schiøtz
Kamp 10: Michael Ryding / Ricki Krog – Peter Jensen / Oliver Petersen
Kamp 11: Ricki Krog – Peter Jensen
Kamp 12: Michael Ryding – Oliver Petersen
Kamp 13: Markus Munk – Morten Schiøtz
Kamp 14: Christian Ryding – Markus Mikkelsen

13.11.2014: Elitedivision Damer, Vestegnen – Køge Bugt (7 kampe)
Kamp 1: Louise Jakobsen – Susanne Pedersen
Kamp 2: Anisha Iyer – Jette Vieg
Kamp 3: Karoline Petersen – Wu Xiaoning
Kamp 4: Anisha Iyer – Susanne Pedersen
Kamp 5: Louise Jakobsen – Wu Xiaoning
Kamp 6: Karoline Petersen – Jette Vieg
Kamp 7: Anisha Iyer / Louise Jakobsen – Wu Xiaoning / Jette Vieg

08.11.2014: Juniordivision, Vestegnen – Roskilde2 (12 kampe)
Kamp 1: Mikkel Emborg – Lucas Bonde Christensen
Kamp 2: Jesper Ravn – Nicolai Christoffersen
Kamp 3: Christian Ryding – Rasmus Højgård Plaep
Kamp 4: Sebastian Borel – Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 5: Mikkel Emborg – Nicolai Christoffersen
Kamp 6: Jesper Ravn – Lucas Bonde Christensen
Kamp 7: Christian Ryding – Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 8: Sebastian Borel – Rasmus Højgård Plaep
Kamp 9: Christian Ryding / Mikkel Emborg – Nicolai Christoffersen / Lucas Bonde Christensen
Kamp 10: Jesper Ravn / Sebastian Borel – Rasmus Højgård Plaep / Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 11 Mikkel Emborg – Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 12: Christian Ryding – Nicolai Christoffersen

08.11.2014: Juniordivision, Vestegnen – Holme-Olstrup (10 kampe)
Kamp 1: Mikkel Emborg – Christoffer Lund
Kamp 2: Sebastian Borel – Jonas Jakobsen
Kamp 3: Christian Ryding – Kasper Jacobsen
Kamp 4: Jesper Ravn – Frederik Tram
Kamp 5: Mikkel Emborg – Jonas Jakobsen
Kamp 6: Sebastian Borel – Christoffer Lund
Kamp 7: Christian Ryding – Frederik Tram
Kamp 8: Jesper Ravn – Kasper Jacobsen
Kamp 9: Jesper Ravn / Christian Ryding – Christoffer Lund / Frederik Tram
Kamp 10: Sebastian Borel / Mikkel Emborg – Jonas Jakobsen / Kasper Jacobsen

05.11.2014: Østserie, Brøndby – Holme-Olstrup (14 kampe)
Kamp 1: Saro Zanazanian – Peder Silleborg
Kamp 2: Emil Behrndtz – Thomas Johansen
Kamp 3: Lasse Haahr Petersen – Jacob Koefoed
Kamp 4: Marcus Gøgsig – Thomas Krejdal
Kamp 5: Saro Zanazanian – Thomas Johansen
Kamp 6: Emil Behrndtz – Peder Silleborg
Kamp 7: Lasse Haahr Petersen – Thomas Krejdal
Kamp 8: Marcus Gøgsig – Jacob Koefoed
Kamp 9: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Jacob Koefoed / Peder Silleborg
Kamp 10: Lasse Haahr Petersen / Saro Zanazanian – Thomas Krejdal / Thomas Johansen
Kamp 11: Saro Zanazanian – Thomas Krejdal
Kamp 12: Lasse Haahr Petersen – Thomas Johansen
Kamp 13: Emil Behrndtz – Jacob Koefoed
Kamp 14: Marcus Gøgsig – Peder Silleborg

26.10.2014: 2. Division, Vestegnen – B75 (14 kampe) Foto
Kamp 1: Michael Ryding – Andreas Rokkjær
Kamp 2: Markus Munk – Alex Forshaw
Kamp 3: Ricki Krog – Frederik Lund Kjeldsen
Kamp 4: Christian Ryding – Jens Rosenbaum
Kamp 5: Michael Ryding – Alex Forshaw
Kamp 6: Markus Munk – Andreas Rokkjær
Kamp 7: Ricki Krog – Jens Rosenbaum
Kamp 8: Christian Ryding – Frederik Lund Kjeldsen
Kamp 9: Markus Munk / Christian Ryding – Jens Rosenbaum / Frederik Lund Kjeldsen
Kamp 10: Ricki Krog / Michael Ryding – Alex Forwhaw / Andreas Rokkjær
Kamp 11: Michael Ryding – Jens Rosenbaum
Kamp 12: Ricki Krog – Alex Forshaw
Kamp 13: Markus Munk – Frederik Lund Kjeldsen
Kamp 14: Christian Ryding – Andreas Rokkjær

25.10.2014: 2. Division, Vestegnen – Virum (14 kampe) Foto
Kamp 1: Lukas Munk – Esben S Larsen
Kamp 2: Ricki Krog – Jesper Christensen
Kamp 3: Christian Ryding – Peter Svenningsen
Kamp 4: Michael Ryding – Brian Nielsen
Kamp 5: Ricki Krog – Esben S Larsen
Kamp 6: Lukas Munk – Jesper Christensen
Kamp 7: Michael Ryding – Peter Svenningsen
Kamp 8: Christian Ryding – Brian Nielsen
Kamp 9: Ricki Krog / Michael Ryding – Brian Nielsen / Jesper Christensen
Kamp 10: Lukas Munk / Christian Ryding – Esben S Larsen / Peter Svenningsen
Kamp 11: Michael Ryding – Esben S Larsen
Kamp 12: Ricki Krog – Peter Svenningsen
Kamp 13: Christian Ryding – Jesper Christensen
Kamp 14: Lukas Munk – Brian Nielsen

22.10,2014: Østserie, Brøndby – Roskilde (13 kampe)
Kamp 1: Saro Zanazanian – Abdi Berthelsen
Kamp 2: Emil Behrndtz – Jeppe Sylvester Okkels (ingen lyd)
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Anton Christopher Jensen (ingen lyd)
Kamp 4: Marcus Gøgsig – Lasse Kofoed (ingen lyd)
Kamp 5: Saro Zanazanian – Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 6: Emil Behrndtz – Abdi Berthelsen
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Lasse Kofoed
Kamp 8: Marcus Gøgsig – Anton Christopher Jensen (ingen lyd)
Kamp 9: Emil Behrndtz / Marcus Gøgsig – Abdi Berthelsen / Lasse Kofoed (ingen lyd)
Kamp 10: Mads Lund Petersen / Saro Zanazanian – Anton Christopher Jensen / Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 11: Saro Zanazanian – Lasse Kofoed (ingen lyd)
Kamp 12: Mads Lund Petersen – Jeppe Sylvester Okkels
Kamp 14: Marcus Gøgsig – Abdi Berthelsen (ingen lyd)

12.10.2014: Sisu Grand Prix (3 kampe)
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Mads Zebitz Larsen
Pige A: Alberte Holck Christensen – Laura Lilholt
Dame U21A: Anisha Iyer – Sofie Egeholt Bang

11,10,2014: Sisu Grand Prix (11 kampe)
Herre Klase 2: Christian Ryding – Brian Larsen
Herre Klase 2: Christian Ryding – Rasmus Brender
Herre Klase 2: Jesper Ravn – Mikkel Lausten
Herre Klase 2: Christian Ryding – Flemming Carlsen
Pige B: Alberte Holck Christensen – Laura Lilholt
Pige B: Alberte Holck Christensen – Sally Maribo (ingen lyd)
Pige B: Alberte Holck Christensen – Ida Brønding Schøsler (ingen lyd)
Pige B: Alberte Holck Christensen – Jocefina Haagensen
Dame Junior A: Anisha Iyer – Louise Foldoy Steffens (ingen lyd)
Dame Junior A: Anisha Iyer – Line Tækker Tarbensen
Dame Junior A: Anisha Iyer – Sofie Egeholt Bang

08.09.2014: Juniordivision, Vestegnen – Roskilde 1 (14 kampe)
Kamp 1: Markus Munk – Christian Gullberg-Hansen
Kamp 2: Sebastian Borel – Thor B Christensen
Kamp 3: Jesper Ravn – Anton Christopher Jensen
Kamp 4: Christian Ryding – Abdi Berthelsen
Kamp 5: Sebastian Borel – Christian Gullberg-Hansen
Kamp 6: Markus Munk – Thor B Christensen
Kamp 7: Christian Ryding – Anton Christopher Jensen
Kamp 8: Jesper Ravn – Abdi Berthelsen
Kamp 9: Sebastian Borel / Jesper Ravn – Anton Christopher Jensen / Thor B Christensen
Kamp 10: Markus Munk / Christian Ryding – Christian Gullberg-Hansen / Abdi Berthelsen
Kamp 11: Christian Ryding – Christian Gullberg-Hansen
Kamp 12: Sebastian Borel – Anton Christopher Jensen
Kamp 13: Jesper Ravn – Thor B Christensen
Kamp 14: Markus Munk – Abdi Berthelsen

05.10.2014: 2. Division, Vestegnen – SISU (14 kampe) Live Stream
Kamp 1: Ricki Krog – Jens V Jacobsen
Kamp 2: Michael Ryding – Jens Bauer Andersen
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Giang Trung
Kamp 4: Christian Ryding – Casper Staal
Kamp 5: Ricki Krog – Jens Bauer Andersen
Kamp 6: Michael Ryding – Jens V Jacobsen
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Casper Staal
Kamp 8: Christian Ryding – Giang Trung
Kamp 9 Ricki Krog / Michael Ryding – Casper Staal / Jens V Jacobsen
Kamp 10: Mads Lund Petersen / Christian Ryding – Jens Bauer Andersen / Giang Trung
Kamp 11: Ricki Krog – Casper Staal
Kamp 12: Mads Lund Petersen – Jens Bauer Andersen
Kamp 13: Michael Ryding – Giang Trung
Kamp 14: Christian Ryding – Jens V Jacobsen

04.10.2014: 2. Division, Vestegnen – Vejle (14 kampe) Live Stream
Kamp 1: Ricki Krog – Hans Henrik Marcher
Kamp 2: Michael Ryding – Kresten Sørensen
Kamp 3: Christian Ryding – Morten Hytting
Kamp 4: Mikkel Klint Stuhr – Bo Wenzel
Kamp 5: Ricki Krog – Kresten Sørensen
Kamp 6: Michael Ryding – Hans Henrik Marcher
Kamp 7: Christian Ryding – Bo Wenzel
Kamp 8: Mikkel Klint Stuhr – Morten Hytting
Kamp 9: Ricki Krog / Michael Ryding – Kresten Sørensen / Hans Henrik Marcher
Kamp 10: Mikkel Klint Stuhr / Christian Ryding – Bo Wenzel / Morten Hytting
Kamp 11: Ricki Krog – Bo Wenzel
Kamp 12: Christian Ryding – Kresten Sørensen
Kamp 13: Michael Ryding – Morten Hytting
Kamp 14: Mikkel Klint Stuhr – Hans Henrik Marcher

01.10.2014: Østserie, Brøndby – Slagelse (14 kampe)
Kamp 1: Marcus Gøgsig – Karsten Haumann
Kamp 2: Lasse Haahr Petersen – Nicolai Christoffersen
Kamp 3: Mads Lund Petersen – Per Hansen
Kamp 4: Emil Behrndtz – Henrik Belling Andersen
Kamp 5: Marcus Gøgsig – Nicolai Christoffersen
Kamp 6: Lasse Haahr Petersen – Karsten Haumann
Kamp 7: Mads Lund Petersen – Henrik Belling Andersen
Kamp 8: Emil Behrndtz – Per Hansen
Kamp 9: Marcus Gøgsig / Emil Behrndtz – Karsten Haumann / Per Hansen
Kamp 10: Mads Lund Petersen / Lasse Haahr Petersen – Henrik Belling Andersen / Nicolai Christoffersen
Kamp 11: Marcus Gøgsig – Henrik Belling Andersen
Kamp 12: Mads Lund Petersen – Nicolai Christoffersen
Kamp 13: Lasse Haahr Petersen – Per Hansen
Kamp 14: Emil Behrndtz – Karsten Haumann

27.09.2014: Juniordivision, Vestegnen – København (14 kampe)
Kamp 1: Jesper Ravn – Ruben B Harrild
Kamp 2: Sebastian Borel – Martin Buch Andersen
Kamp 3: Christian Ryding – Andreas Fehrn
Kamp 4: Rasmus Timm Rasmussen – Andreas Hjortskov
Kamp 5: Jesper Ravn – Martin Buch Andersen
Kamp 6: Sebastian Borel – Ruben B Harrild
Kamp 7: Christian Ryding – Andreas Hjortskov
Kamp 8: Rasmus Timm Rasmussen – Andreas Fehrn
Kamp 9: Christian Ryding / Jesper Ravn – Andreas Hjortskov / Andreas Fehrn
Kamp 10: Sebastian Borel / Rasmus Timm Ramussen – Martin Buch Andersen / Ruben B Harrild
Kamp 11: Jesper Ravn – Andras Hjortskov
Kamp 12: Christian Ryding – Martin Buch Andersen
Kamp 13: Sebastian Borel – Andreas Fehrn
Kamp 14: Rasmus Timm Rasmussen – Ruben B Harrild

27.09.2014: Juniordivision, Vestegnen – Hillerød (14 kampe)
Kamp 1: Christian Ryding – Ragnar Koch
Kamp 2: Sebastian Borel – Peter Trans
Kamp 3: Jesper Ravn – Daniel Simonsen
Kamp 4: Rasmus Timm Rasmussen – Mads Zebitz Larsen
Kamp 5: Christian Ryding – Peter Trans
Kamp 6: Sebastian Borel – Ragnar Koch
Kamp 7: Jesper Ravn – Mads Zebitz Larsen
Kamp 8: Rasmus Timm Rasmussen – Daniel Simonsen
Kamp 9: Christian Ryding / Jesper Ravn – Daniel Simonsen / Peter Trans
Kamp 10: Sebastian Borel / Rasmus Timm Rasmussen – Mads Zebitz Larsen / Ragnar Koch
Kamp 11: Christian Ryding – Mads Zebitz Larsen
Kamp 12: Jesper Ravn – Peter Trans
Kamp 13: Sebastian Borel – Daniel Simonsen
Kamp 14: Rasmus Timm Rasmussen – Ragnar Koch

24.09.2014: 2. Division, Vestegnen – Amager (14 kampe)
Kamp 1: Ricki Krog – Jan M Sørensen
Kamp 2: Lukas Munk – Kristian Aabye Harkjær
Kamp 3: Michael Ryding – Michael Rigmond
Kamp 4: Christian Ryding – Johnny Johansson
Kamp 5: Ricki Krog – Kristian Aabye Harkjær
Kamp 6: Lukas Munk – Jan M Sørensen
Kamp 7: Michael Ryding – Johnny Johansson
Kamp 8: Christian Ryding – Michael Rigmond
Kamp 9: Michael Ryding / Ricki Krog – Kristian Aabye Harkjær / Michael Rigmond
Kamp 10: Christian Ryding / Lukas Munk – Johnny Johansson / Jan M Sørensen
Kamp 11: Ricki Krog – Johnny Johansson
Kamp 12: Michael Ryding – Kristian Aabye Harkjær
Kamp 13: Lukas Munk – Michael Rigmond
Kamp 14: Christian Ryding – Jan M Sørensen

21.09.2014: København Grand Prix (2 kampe)
Herre Junior A: Christian Ryding – Simon Larsen
Herre Junior A: Sebastian Borel – Benjamin Karl Nielsen

20.09.2014: København Grand Prix (10 kampe)
Drenge A: Mikkel Emborg – Sune Christian Petersen Finale
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Mikkel Albertsen
Herre Klasse 1: Saro Zanazanian – Alexander Bisbo
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Jeppe Okkels
Herre Klasse 1: Sebastian Borel – Jeppe Spottog
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Zhang Xiaoyun
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Mads Pærregaard
Herre Klasse 1: Saro Zanazanian – Nicolai Nordahl Jensen
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Thomas Hansen
Herre Klasse 1: Michael Ryding – Benjamin Sørensen

06.09.2014: Vestegnen Startstævne (6 kampe) Foto
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Dan Svendsen
Herre Klasse 1: Jesper Ravn – Dan Hansen
Herre Klasse 1: Sebastian Borel – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 1: Christian Ryding – Thomas Hjermin Jensen
Herre Klasse 1: Jesper Ravn – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 1: Sebastian Borel – Jesper Ravn

07.09.2014: Vestegnen Startstævne (10 kampe)
Herre Klasse 2: Jesper Ravn – Jacob Kofoed
Herre Klasse 2: Lukas Munk – Joakim Hansen
Herre Klasse 2: Saro Zanazanian – Christian Willman
Herre Klasse 2: Jesper Ravn – Søren R Kristiansen
Herre Klasse 2: Lukas Munk – Jacob Kofoed Semifinale
Herre Klasse 2: Lukas Munk – Søren R Kristiansen Finale
Herre Klasse 3: Saro Zanazanian – Morten Sylvest
Herre Klasse 3: Saro Zanazanian – Rasmus Borel
Herre Klasse 3: Saro Zanazanian – Jesper Christensen Semifinale
Herre Klasse 3: Saro Zanazanian – Lasse Andersen Finale

www.brondbybordtennisclub.dk

Videre til værktøjslinje